"Baw się razem z nami, jeśli masz ochotę, na wspólną zabawę daj namówić się. To najlepszy sposób, jeśli chcesz zapomnieć o swoich kłopotach i zmartwieniach też." - słowami wielkiego przeboju Czerwonych Gitar zapraszamy na wieczorek taneczny wszystkich chętnych do zabawy! Wpadajcie bawić się u nas, szczególnie gdy nie przepadacie za wieczorem w klubie czy dyskoteką. Podczas imprezy nie zabraknie szlagierów, które świetnie się zna, tańczy, jak i śpiewa!

Stery konsoli jak zawsze trzyma DJ Viola - prezenterka, animatorka, wokalistka, która sprawia, że czas spędzony wspólnie jest okazją do miłej integracji i zabawy. Retro party sprawdza się u nas nie tylko jako spotkanie w grupie przyjaciół, bo single też świetnie się tu bawią!

dj Viola sl

Wioletta Malinowska – muzyk, wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka konkursów wokalnych. Od 15 lat jej drugą pasją jest prowadzenie imprez tanecznych. Jako DJ-prezenter posiada doskonałe wyczucie klimatu imprezy dlatego potrafi właściwie dobierać repertuar do gustu i potrzeb uczestników zabaw. Przygotowywała oprawę muzyczną wielu eventów, plenerów, bankietów, imprez dla dzieci, młodzieży i seniorów, które prowadziła z dużym sukcesem. Wieczorki taneczne zwykle ubarwia wykonywaniem piosenek na żywo, co stwarza uczestnikom możliwość wspólnego śpiewania. Prezentuje same znane przeboje, głównie polskie, ale też włoskie, francuskie i angielskie.

wstęp: 15 zł | 10 zł za okazaniem Karty Seniora

18 października 2019 (piątek) godz. 18.00. 

Bilety do nabycia przed imprezą w sekretariacie ośrodka; obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc: tel. 71 348 30 10.