zdjęcie dziewczyny w tiszercie i spodniach ogrodniczkach, która  pokazuje dłonie, napiss różowy yesterday na lewej krawędzie zdjęcia.

W sezonie 2019/20 przygotowujemy musical „Yesterday” na motywach utworów The Beatles (w aranżacjach tradycyjnych i nowoczesnych). Jego bohaterowie - grupa zafascynowanej tańcem i muzyką młodzieży, dzięki podróży w czasie trafią w sam środek kolorowych lat 60 tych owładniętych bitelsomanią i fascynacją programami tanecznymi typu Hairspray. Surowe normy obyczajowe tamtych lat kontra współczesne bezstresowe wychowanie. Podążanie za własnymi marzeniami i pokonywanie barier. Zestawienie dwóch światów. Czy oba te odległe w czasie pokolenia różni tak wiele? Radosne, żywiołowe i pełne entuzjazmu przedstawienie, to przygoda, którą naprawdę warto przeżyć! 

Studio Musicalowe w Światowidzie to miejsce, w którym dzieci i młodzież mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia musicalowe nie tylko rozwijają talenty wokalno-taneczne uczestników, ale w atmosferze teatralnej zabawy uczą współpracy, pokonywania tremy, inspirują twórczo i dodają wiary we własne umiejętności. Ich efektem jest wspólne przedsięwzięcie – przygotowywany w trybie rocznej pracy spektakl. Pracujemy w grupach wiekowych 8-13 lat i 14-18 lat. Premiera przedstawienia odbędzie się w czerwcu na scenie Impartu! 

UWAGA CASTING!

Na przesłuchania do spektaklu Yesterday zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat

Czekamy na Was w sali widowiskowej nr 301 II piętro:

4 października 2019 | piątek 17.00 – 20.00

uczestnicy przygotowują:

piosenkę w języku angielskim
krótki wiersz lub prozę w języku polskim
biorą udział w krótkim sprawdzianie tanecznym i aktorskim 

zgłoszenia: telefonicznie 71 348 30 10 lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akceptujemy też możliwość kwalifikacji  uczestników w oparciu o dostarczony materiał demonstracyjny w formie audio-video, który będzie zawierał:

- wykonanie piosenki
- wykonanie układu choreograficznego
- przedstawienie się w ciekawej formie

Osoby, które nadeślą nam swoje materiały do 23 września 2019, ale nie dostaną się na listę uczestników, mogą dodatkowo spróbować swoich sił  na castingu.

Zapraszamy!!!