sekcja wokalna

Zajęcia wokalne obejmują ćwiczenia zespołowe oraz indywidualne. Uczestnicy zaznajamiają się z różnymi technikami wokalnymi (przy zachowaniu sprawności aparatu głosowego), jak i mają okazję ćwiczyć pamięć muzyczną oraz kształcić słuch. Pracują nad interpretacjami piosenek, które prezentują podczas organizowanych koncertów. 

 

gryf gitary

Zajęcia nauki gry na gitarze zróżnicowane zostały w zależności od zaawansowania umiejętności uczestników i obejmują zarówno stawianie pierwszych kroków gry na tym instrumencie, naukę czytania nut i podstawy harmonii muzycznej, jak i rozwój techniki instrumentalnej. 

 

ODT Światowid/ sala prób

Oferta przeznaczona jest dla zespołów, które chcą regularnie ćwiczyć własny repertuar lub incydentalnie potrzebują zrobić próbę. Do ich dyspozycji jest profesjonalna sala prób/ pracownia muzyczna z pełną adaptacją akustyczną.

Lekcje nauki gry na skrzypcach prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut. Naukę można podjąć niemal w każdym wieku (dzieci od 7+, młodzież, dorośli).

 

pianino

Lekcje nauki gry na pianinie prowadzone są w trybie indywidualnym.


Ewa Dragon

 


Anna Korecka

 

perkusja  i dłonie perkusisty

Lekcje nauki gry na perkusji prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w i trwają po 60 minut. Naukę mogą podjąć: dzieci w wieku 10+ oraz młodzież i dorośli. 

grafika | dziewczynka i dwóch chłopców grają na flecie, cymbałkach, tamburynie

Razem z instruktorką dzieci muzykują na prostych instrumentach, śpiewają, poznają wyliczanki, tworzą własne melodie, bawią się słowem, dźwiękiem i ruchem, biorąc udział w prostych układach tanecznych.

grafika | siedzący na dywanie dwulatek w otoczeniu nutek i zabawek i cymbałków

Zajęcia są przygotowaniem dzieci do żłobka, uczą zabawy z rówieśnikami, pracy w grupie, wpływają na rozwój mowy, wspomagają motorykę dużą i małą, uwrażliwiają, pobudzają komunikację społeczną.