Kwartet Suoni

15 grudnia 2017 godz. 18.30

Suoni String Quartet - zespół smyczkowy składający się z grupy przyjaciół dzielących tę samą pasję, młodych i bardzo energicznych instrumentalistów, którzy na swoim koncie mają już wiele koncertów na terenie całej Polski. Kwartet ma w repertuarze popularne i lubiane utwory należące do kilku epok - począwszy od czasów baroku, przez klasykę, romantyzm, a na muzyce rozrywkowej i filmowej kończąc.

w programie:

Antonio Vivaldi/ Cztery pory roku; Wiosna
Antonio Vivaldi/ Cztery pory roku;Zima
Wolfgang Amadeus Mozart/ Eine kleine Nachtmusic kv 525
Wolfgang Amadeus Mozart/ Divertimento D-dur KV 136
Luigi Boccherini/ Kwartet nr 36 g-moll op 24
Felix Mendelssohn/ Kwartet f-moll op.80 cz.I 
Vittorio Monti/  Czardasz
Karl Jenkins/ Palladio
Franz Schubert/ Serenade

Andrzej Tulik - pierwsze skrzypce
Absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Legnicy oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (2016), gdzie studiował pod kierunkiem prof. Krzysztofa Bruczkowskiego. Jako solista koncertował w kraju i za granicą z towarzyszeniem m.in. takich zespołów jak Orkiestra Smyczkowa Amati – Ensemble Munchen (Niemcy) oraz Musica Juvenalis (Słowacja). Brał udział w festiwalach rangi międzynarodowej - na III Międzynarodowym Festiwalu J. Brahmsa we Wrocławiu występował obok solistów z Japonii, Włoch czy też z Serbii. Współpracuje z wieloma zespołami jako kameralista. Jest koncertmistrzem Brzeskiej Książęcej Orkiestry Symfonicznej, a także pierwszym skrzypkiem Wrocławskiej Orkiestry Symfonicznej „Abrtbel Ensemble”.  Jest również członkiem kameralnego zespołu Straussowskiego, gdzie swoją wirtuozerię zaprezentował na ponad 100 koncertach w całej Polsce.

Joanna Trzaska–  drugie skrzypce
Absolwentka PSM II st im. Ryszarda Bukowskiego obecnie studiuje na Akademii Muzycznej Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Bartosza Bryły. Jest też uczestniczką i laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, a także kursów i warsztatów skrzypcowych. Doskonaliła swoje umiejętności pod kierunkiem takich osobistości jak m.in. F.Leofreddi, M.Grabarczyk, K.Jurecka, T.Tomaszewski, F.Novotny i K.A.Kulka. Współpracuje z wieloma zespołami i orkiestrami,zarówno kamralnymi jak i symfonicznymi, z którymi wielokrotnie podróżowała, biorąc udział w festiwalach i projektach m.in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Włoszech i Francji.

Marta Tarsa – altówka
Absolwentka PSM I i II stopnia im. F. Chopina w Opolu - szkołę ukończyła z wyróżnieniem w klasie prof. Janiny Stark. Obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Michała Mickera. Dotąd uczestniczyła w kursach mistrzowskich prowadzonych przez takich pedagogów jak Piort Reichert, Hartmut Rohde, Claude Lelong, Piotr Szumieł czy Dariusz Korcz. Brała udział w projektach orkiestrowych: International Regions Symphony Orchestra, International Lutosławski Youth Orchestra, Internationale Junge Orchesterakademie, a także wielu festiwalach, m.in. La Folle Journée. Dokonała nagrań dla radia BR-Klassik. Koncertowała w kraju i za granicą – Niemcy, Włochy, Austria, Słowenia.

Tomasz Szewczyk – wiolonczela
Jest absolwentem ukończonej z wyróżnieniem artystycznym Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz studentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Grał w wielu projektach orkiestrowych m. in. Młoda Filharmonia AUKSO czy Akademia Orkiestrowa NFM. Miał również okazję pracować w takich orkiestrach jak – Orkiestra Kameralna Leopoldinum czy Orkiestra Symfoniczna Opery Wrocławskiej. Podczas swojej edukacji muzycznej brał udział w wielu kursach mistrzowskich biorąc lekcje u wielu wybitnych pedagogów m.in. prof. Tomasza Strahla, prof. Natalli Szachowskiej czy prof. Dominika Połońskiego. Koncertował w takich państwach jak – Anglia, Niemcy, Rosja, Litwa, Estonia czy Słowacja.

Bilety dostępne są online oraz w punktach sprzedaży portalu KupBilecik.pl jak i w ODT Światowid 

bilety: 8 zł  kup bilecik MM
 

Wrocław - punkty sprzedaży biletów KupBilecik.pl: 

Wrocław - Księgarnie PWN ul. Kuźnicza 56 
Wrocław - Sklepy Muzyczne Riff ul. Piłsudskiego 28 
Wrocław - Księgarnie PWN ul. Komandorska 118/ 120 
Wrocław - Księgarnie Książnica ul. Świdnicka 49 

 

Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Andrzej Tulik/ Suoni Kwartet
Andrzej Tulik/ Suoni Kwartet
Tomasz Szewczyk
Tomasz Szewczyk
Marta Tarsa
Marta Tarsa
Joanna Trzaska
Joanna Trzaska
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Andrzej Tulik/ Suoni Kwartet
Andrzej Tulik/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Joanna Trzaska, Marta Tarsa
Joanna Trzaska, Marta Tarsa
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet
Światowid Klasycznie/ Suoni Kwartet