grafika: na niebieskim tle tańcząca para trzymająca w rękach maski karnawałowe

 

Karnawał - czas zabaw i radosnych parad, podczas których przysłaniające twarz maski miały zapewnić bawiącym się anonimowość. Zapraszamy na taneczny wieczorek z wodzirejką w konwencji balu maskowego. 

Stery konsoli jak zawsze trzymać będzie DJ Viola - prezenterka, animatorka, wokalistka, która potrafi sprawić, że czas spędzony wspólnie jest okazją do miłej integracji, śpiewania popularnych szlagierów oraz tańca. Retro party sprawdza się nie tylko jako spotkanie w grupie przyjaciół, bo single też świetnie się tu bawią!

dj Viola sl

Wioletta Malinowska – muzyk, wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka konkursów wokalnych. Od 15 lat jej drugą pasją jest prowadzenie imprez tanecznych. Jako DJ-prezenter posiada doskonałe wyczucie klimatu imprezy dlatego potrafi właściwie dobierać repertuar do gustu i potrzeb uczestników zabaw. Przygotowywała oprawę muzyczną wielu eventów, plenerów, bankietów, imprez dla dzieci, młodzieży i seniorów, które prowadziła z dużym sukcesem. Wieczorki taneczne zwykle ubarwia wykonywaniem piosenek na żywo, co stwarza uczestnikom możliwość wspólnego śpiewania. Prezentuje same znane przeboje, głównie polskie, ale też włoskie, francuskie i angielskie.

8 lutego 2019 | wstęp: 15 zł * | *10 zł za okazaniem Karty Seniora

Bilety do nabycia przed imprezą w sekretariacie ośrodka; obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc: tel. 71 348 30 10.