Rusza druga odsłona specjalnej akcji „Nasz Wrocław 365”. Od 6 grudnia 2020 wszyscy pełnoletni Uczestnicy programu „Nasz Wrocław” mogą raz w roku bezpłatnie skorzystać z miejskich atrakcji u sześciu Partnerów: pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i na mecz WKS Śląsk Wrocław. Do tego aktualne zniżki w niemal sześćdziesięciu miejscach na terenie całego miasta, w tym m.in. w ODT Światowid, ale też w restauracjach, kawiarniach czy wybranych sklepach. Z wszystkiego korzystać mogą mieszkańcy Wrocławia, którzy tutaj płacą podatki i zainstalują aplikację Nasz Wrocław. Tylko w 2020 roku z programu Nasz Wrocław skorzystało już ponad 80 tysięcy wrocławian.

więcej o programie Nasz Wrocław | 2020 Mikołajkowo -> TUTAJ

NASZ WROCŁAW

Zniżka dla uczestników programu Nasz Wrocław (program ten zastąpił URBANCARD Premium) wynosi 20% od ceny podstawowej za bilety wstępu na imprezy kulturalne organizowane przez Ośrodek oraz zajęcia artystyczne. Upust w opłacie za zajęcia uwzględniany jest tylko wobec osób płacących w terminie (zgodnie z regulaminem ODT). 

Zniżki z tytułu uczestnictwa w programie Nasz Wrocław nie obowiązują przy płatności za Dziecięce Studio Musicalowe.


UWAGA: Dokonując opłaty przelewem konieczne jest wpisanie numeru swojego konta w programie Nasz Wrocław. Uzyskany z tytułu uczestnictwa w programie rabat  nie sumuje się z innymi rabatami udzielonymi przez Ośrodek. Zniżki nie dotyczą także opłat akredytacyjnych za uczestnictwo w konkursach, warsztatach i festiwalach organizowanych przez ODT Światowid oraz opłat za wynajmy i wypożyczenia.

więcej o programie Nasz Wrocław tutaj

 

Wejścia za dwrmo
Wejścia za dwrmo
Świateczny prezent
Świateczny prezent
Nasz Wrocław
Nasz Wrocław
Nasz Wrocław
Nasz Wrocław