Grażyna Łobaszewska & AJAGORE/ nowa płyta Sklejam Się i nie tylko…

Koncerty
Termin: sobota, 24 luty 2018 19:00

Miejsce: widowiskowa, 301/ 2p

kup bilecik MMbilety: 69 zł

 

Wyjątkowy koncert realizowany jest w formule VIP ROOM - podczas wieczoru każdy otrzyma płytę Grażyny Łobaszewskiej z jej autografem. Będzie też moment na chwilę rozmowy, czy zrobienie wspólnych zdjęć.

Świetnie znana z własnych interpretacji standardów jazzowych oraz gospel, jak i z przebojowych Czas nas uczy pogody, Brzydcy, Gdybyś – Grażyna Łobaszewska powraca na scenę ze swoją jubileuszową płytą!  Nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE, znakomite teksty wybitnych autorów - Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka. „Sklejam Się” to stylistyczny kolaż muzyki pop, soul aż do rocka, a wokalnie - to najwyższy światowy poziom!                                     

Tczewska formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja) współpracuje z wokalistką od 2008 r. Na koncercie oczywiście nie zabraknie jej największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach odzyskują blask.

Kameralna sala widowiskowa w Światowidzie zwykle  gwarantuje publiczności świetny odbiór - tutaj każdy słuchacz czuje obecność Artysty niemal na wyciągnięcie ręki, a niektórzy ulegają wrażeniu, że Artysta jest na scenie wyłącznie dla nich! ;-)

 

 

 

 

Terminy


  • sobota, 24 luty 2018 19:00