Wioletta Malinowska

Gorączka sobotniej nocy na retro party już w piątek! Zapraszamy na zabawę przy dyskotekowych hitach kultowych zespołów. Dyskotekowe stroje będą tu jak najbardziej na czasie! 


Retro Party w Światowidzie sprawdza się nie tylko jako spotkanie w grupie przyjaciół - single też świetnie się tu bawią! Stery konsoli trzyma DJ Viola - prezenterka, animatorka, wokalistka, która potrafi zamienić to spotkanie w czas miłej integracji, śpiewania popularnych szlagierów oraz tańca!

 

26 kwietnia 2019 | godz. 18.00 | wstęp: 15 zł * | *10 zł za okazaniem Karty Seniora
Bilety do nabycia przed imprezą w sekretariacie ośrodka; obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc: tel. 71 348 30 10.

 

 

 

Wioletta MalinowskaWioletta Malinowska – muzyk, wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka konkursów wokalnych. Od 15 lat jej drugą pasją jest prowadzenie imprez tanecznych. Jako DJ-prezenter posiada doskonałe wyczucie klimatu imprezy dlatego potrafi właściwie dobierać repertuar do gustu i potrzeb uczestników zabaw. Przygotowywała oprawę muzyczną wielu eventów, plenerów, bankietów, imprez dla dzieci, młodzieży i seniorów, które prowadziła z dużym sukcesem. Wieczorki taneczne zwykle ubarwia wykonywaniem piosenek na żywo, co stwarza uczestnikom możliwość wspólnego śpiewania. Prezentuje same znane przeboje, głównie polskie, ale też włoskie, francuskie i angielskie.