Teatr Coś Więcej pracował przez wiele lat pod okiem Patrycji Czyżewskiej-Soroko, podejmując w swoich spektaklach zarówno tematy poważne, jak i lżejsze. W tym sezonie pracę reżyserską rozpoczął były uczestnik grupy i współtwórca wielu jej przedstawień - Tomasz Traczyk. Zespół coraz chętniej prezentuje autorskie spektakle, w których tekst, większość pomysłów inscenizacyjnych jak i związanych z prowadzeniem postaci jest dziełem młodych aktorów. W przedstawieniach grupa stara się także prezentować własne widzenie świata, bo teatr jest dla nich nie tylko zabawą, nauką, czy formą spędzania wolnego czasu, ale właśnie CZYMŚ WIĘCEJ!


Młodzież wielokrotnie uczestniczyła w przeglądach i festiwalach teatralnych, otrzymując wyróżnienia i nagrody. Występowali m.in. podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych „Dziatwa” w Łodzi, Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek” oraz Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych „Miniatury” w Opolu.

Tomasz Traczyk

 

 

 

prowadzący: Tomasz Traczyk

 

 

 

terminy: czwartek 17.00 – 19.00
sala 301
opłata: 100 zł / mc
uwagi: zajęcia dla gimnazjalistów i licealistów

REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNIKA

PREMIERY
2017

Premiery w reż. Patrycji Czyżewskiej-Soroko

2016
(Nie)pokoje/ 8 października 2016
spektakl otrzymał wyróżnienie jury na Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich/ 2016 za "odwagę mówienia o własnych problemach w prawdziwy i przejmujący sposób"
(Nie)pokoje/ 18 czerwca 2016

2015
Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych Miniatury w Opolu / czerwiec 2015/ relacja z festiwalu
Serce wiolonczeli/ 19 czerwca 2015 r.
Latawiec/ nowa obsada
Marcinek z uznaniem o Latawcu
Latawiec otrzymał I nagrodę w kategorii młodzież gimnazjalna na XIII Dolnośląskich Spotkaniach Teatrów Młodzieżowych „CHOCHOŁ 2015” we Wrocławiu

2014
Zatargi z Teatrem 2014 - II nagroda na ogólnopolskim festiwalu za Latawiec

2013
Latawiec

2012


Film z Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych DZIATWA w Łodzi. W imprezie uczestniczyła młodzieżowa grupa Ene Due Rabe, prezentując spektakl Skrzydełka. Materiał otrzymaliśmy od Organizatorów festiwalu.

Skrzydełka/ druga odsłona
Spektakl nagrodzony II miejscem na przeglądzie teatralnym Bom-bel w Siechnicach (2012 r.); indywidualne nagrody aktorskie dla Zuzanny Wrabec i Laury Tokarz
Śpiąca Królewna/ 12 maja 2012

2011
Skrzydełka - spektakl prezentowany podczas Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY w Opolu (poniższe zdjęcie zrobione było na paradzie wszystkich grup teatralnych uczestniczących w festiwalu).

2010
Zdjęcie
Spektakl wyróżniony prezentacją na gali Wrocławskiego Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś", nagrody aktorskie dla Laury Tokarz, Bartka Bialika, Kamila Sokołowskiego; spektakl prezentowany na międzynarodowym festiwalu Wigraszek w Suwałkach, nagrody aktorskie dla Bartka Bialika i Kamila Sokołowskiego.

2009
Królowa Śniegu
spektakl prezentowany podczas Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY
2008
O rybaku i złotej rybce
spektakl prezentowany podczas Ogólnopolskiego Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY w Opolu, nagroda aktorska dla Tomka Traczyka.

2007
Lustra
Wideowagary
Aksamitka córka diabła