Kuba Badach

 

kup bilecik MM bilety: 90 zł 

Piosenki Zauchy to lekkość w posługiwaniu się dźwiękiem, swoboda w operowaniu barwą, jak i doskonała intuicja frazowania – czuje się w nich wielkie serce muzyka! - To zaszczyt śpiewać jego utwory – twierdzi Kuba Badach, wykonawca i współautor płyty „Tribute to Andrzej Zaucha. Obcy” –  zaaranżowanej wspólnie z Jackiem Piskorzem.

Zwieńczeniem konkursowych zmagań Inspiracji-Interpretacji będzie więc wyjątkowy koncert - na którym zaprezentują się finaliści: Sonia Hornatkiewicz, Anna Jastrzębska, Barbara Piotrowska i Paweł Nikody. Zabrzmią też mistrzowskie interpretacje piosenek Andrzeja Zauchy w wykonaniu Kuby Badacha i zaproszonych przez niego do współpracy muzyków - na instrumentach klawiszowych zagra Jacek Piskorz, a na saksofonach Maciej Kociński.

Kuba Badach – absolwent (2000 r.) Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach; wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Wyróżniony nagrodą Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista Roku”.

 

Termin: niedziela, 16 grudzień 2018

Miejsce: widowiskowa | 301 II p.

 

patronat honorowy:

NCK logo poziom kolor RGB

 patronat medialny:

Radio Wrocław Kultura logo

logo Radia Wrocław

logo ram

 kup bilecik MMdlastudentapl logo