pudełko na prezent

Na majowych warsztatach Sztuka Puka wykorzystywać będziemy kolorowy papier i karton, by stworzyć niepowtarzalne opakowanie dla prezentu. Tradycyjnie upominki na Dzień Mamy powinny być własnoręcznie przygotowane, a my proponujemy wykonanie exploding box.

Exploding box, to takie pudełko - niespodzianka, które po otwarciu rozkłada się, odkrywając co ma w środku. Można do niego włożyć łakocie, zdjęcia lub inny miły drobiazg, jak choćby znaleziony podczas wakacji ładny kamyczek, piórko sójki, czy muszelkę. Taki prezent/ talizman będzie na pewno pięknym upominkiem dla każdej Mamy! 

warsztaty prowadzi Ewa Offman-Lech

Ewa Offman-LechChoreografka i instruktorka zajęć plastycznych, współzałożycielka fundacji "Choreia". W ramach działań fundacji prowadzą wraz mężem Darkiem Lechem Wiejski Dom Kultury "Kryształ"  w Kryształowicach (koło Sobótki). Szeroki zakres zajęć - od teatru, tańca przez warsztaty plastyczne, wystawy, koncerty czy imprezy plenerowe- skupia wokół Kryształu dzieci, młodzież i liczną grupę dorosłych. W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami plastycznymi powstała prowadzona przez Ewę „Spiżarnia Artystyczna” - miejsce, w którym uczestnicy jej zajęć smakują twórczość. Jej „Spiżarnia” pełna jest "zapasów" energii do tworzenia sztuki. Powstają w niej przepiękne przedmioty z ceramiki, witrażu, mozaiki szklanej i przy użyciu wielu innych technik.

cena: 35 zł/ od osoby lub dorosły z dzieckiem 

uwagi:

 • zapisy na Sztuka Puka prowadzi sekretariat ODT; tel. 71 348 30 10
 • wpłaty za zajęcia najlepiej jest dokonywać przelewem na konto Ośrodka, po wcześniejszym zapisaniu się na listę uczestników danych zajęć; numer konta: PKO Bank Polski S.A. 12 1020 5226 0000 6402 0416 0578
 • jeśli opłaty dokonywane są przelewem dzień przed terminem warsztatów prosimy o przedstawienie prowadzącym potwierdzenia dokonania przelewu (pdf w telefonie bądź wydruk)
 • w miarę wolnych miejsc uruchomimy także sprzedaż wejściówek na 30 min przed rozpoczęciem zajęć (prosimy sprawdzać aktualizacje dostępności poszczególnych warsztatów!)
 • wszystkie aktualizacje dotyczące organizacji zajęć w ramach Sztuka Puka są zamieszczane na stronie www ośrodka i FB

KARTY SZTUKA PUKA
Karty, które otrzymacie Państwo na naszych warsztatach, umożliwiają uczestnikom zdobycie bezpłatnych wejściówek na zajęcia organizowane w ramach cyklu Sztuka Puka. Karty zawierają dziesięć pól/ godzin. Każde dziesięć godzin warsztatów wykupionych podczas Sztuka Puka daje uczestnikowi dwie godziny zajęć w ramach cyklu bezpłatnie

 • godziny wykorzystane na zajęciach w ramach Sztuka Puka parafuje na Karcie instruktor!
 • karty ważne są na warsztatach Sztuka Puka od października 2016 do czerwca 2017 i można je łączyć.
 • osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnych zajęć w ramach Karty Sztuka Puka zapisują się na wybrane przez siebie zajęcia w sekretariacie
  wpis na listę uczestników zajęć z adnotacją " bezpłatnie w ramach Karty" dokonywany jest równolegle ze zdaniem przez uczestnika wykorzystanej już Karty pracownikowi ośrodka 
  - jeśli zapisujemy się osobiście - zdajemy Kartę obsłudze sekretariatu
  - jeśli zapisujemy się telefonicznie - zgłaszamy chęć skorzystania z Karty i dokonywana jest wtedy telefoniczna rezerwacja miejsca; Kartę powinniśmy zdać obsłudze sekretariatu w dniu warsztatów, najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zajęć.
 • zdanie Karty warunkuje skorzystanie z zajęć bezpłatnie
 • listy zapisanych uczestników w dniu zajęć otrzymują do wglądu instruktorzy.