Na niebieskim tle portret chłopca w pomarańczowej koszulce, z dorysowaną koroną na głowie

2 czerwca 2023 | 16.00 – 20.00 | Scena letnia na Sępolnie, skwer pomiędzy ulicami Kosynierów a Partyzantów

Gdy dzieciaki świętują nie ma czasu na nudę! Na plenerowej scenie na Sępolnie zobaczymy gitarzystów i wokalistów z sekcji artystycznych Mateusza Bilińskiego i Alicji Janosz w ODT Światowid, popisy dzieci z SP 66, jak i mini koncert dziecięcej orkiestry (ZS9 Wrocław) pod dyrekcją Karola Goli. Wystąpią też świetni i nagradzani na przeglądach tancerze ze Szkoły Tańca MFIT.

Nie zabraknie teatralnych atrakcji, bo gościć będziemy spektakl Bajkowozu, działań aktywizujących, czy plenerowych warsztatów. Możecie liczyć m.in. na malowanie buziek, Pracownię Sitodruku pod chmurką, jak i owocowy zawrót głowy - wspólne przygotowywanie bananowego sushi, soków i owocowo nadzianych szaszłyków. Z Kornelią Stafisz. Dla młodych sportowców działać będzie sportowe miasteczko prowadzone przez trenerów osiedlowych Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego.  Konkursy z nagrodami ze sceny poprowadzi Leszek Gorski. Będzie można poszaleć na dmuchańcach.

A czy będzie „coś na ząb”? Ba! Zapraszamy na lody rzemieślnicze Słodkiej Budki, watę cukrową, popcorn i grilla!

Uwaga, podczas festynu (16.00-19.00) Policja będzie znakować rowery -> sprawdź warunki jakie musi spełnić rower

 sprawdź ->  PROGRAM FESTYNU 

Partnerzy i sponsorzy: Rada Osiedla Biskupin-Sępolno- Bartoszowice-Dąbie; Fontis, Sklepy Hewea, PRO-DOM spółka cywilna Tomasz Drożdż, Michał Martynik; Szkoła Tańca MFIT, Szkoła Podstawowa 66 Wrocław, Szkoła Muzyczna ZS9 Wrocław.