facebook

Światowid

Światowid dla...

Ważne

Zajęcia - zmiany

Przechowalnia Artystyczna - w dniu 1 września 2014 r. będzie otwarta od 10.00 do 14.00. Zapraszamy.

 
OK System już jest

Więcej …
 
Regulamin zajęć w ODT Światowid


UWAGA! Nowy regulamin!

Więcej …
 

Kalendarz Imprez

 «   Wrzesień 2014   »

PWśCPSN
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Julianna Willis Technology

Światowidówka

 

Więcej …



Partnerzy

  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
Kontakt PDF Drukuj Email

Ośrodek Działań Twórczych Światowid
ul. Sempołowskiej 54A
51-661 Wrocław
tel. 71 348 30 10;  71 348 30 19;
www.swiatowid.net.pl

NIP: 896 - 11 - 62 - 305

,


Numer konta:

PKO Bank Polski S.A.
12 1020 5226 0000 6402 0416 0578

Dyrektor: Izabela Łaba

Sekretariat Ośrodka:
odt@swiatowid.net.pl
Sekretariat czynny jest w godzinach: 10.00 - 18.00
Przyjmowanie opłat za zajęcia w godzinach: 10.00 - 18.00

Zastępca Dyrektora ds. rozwoju i współpracy z organizacjami pozarządowymi: Maria Magdalena Nowakowska
m.nowakowska@swiatowid.net.pl
(tel. 539 928 675)
Biuro przy ul. Jagiellończyka 10A

Zastępca Dyrektora ds. realizacji programu artystyczno - kulturalnego: Adam Buczma
adam@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 38)

Współpraca z mediami, promocja, redakcja strony WWW Ośrodka: Katarzyna Sipko
kasia@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 38)

Główna Księgowa: Katarzyna Cużytek - Sielicka ksielicka@swiatowid.net.pl

Kierownik Administracyjny
: Katarzyna Bochenek
k.bochenek@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 40)

Grafik/Fotograf: Damian Janus

damian@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 35)

Pracownia Artystyczno-Edukacyjna
pracownia@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 37)

Galeria ODT Światowid
Opiekun: Hanna Zawadzka-Woźniak
organizacja wystaw, spotkań autorskich, kameralnych koncertów, imprez okolicznościowych (urodziny, bankiety, itp)
hanna@swiatowid.net.pl

Catering (stołówka)
(tel. wew. nr 41)

Filia nr 37 Miejskiej Biblioteki Publicznej na I piętrze ODT Światowid
tel. 71 347 12 77

PRACOWNIA – GALERIA

Galeria
Pracownia grafiki artystycznej
ul. Szczytnicka 51 we Wrocławiu
(wejście od ul. Polaka)
nr tel.  71/ 322 13 55  
e-mail: pracownia.grafiki@swiatowid.net.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Szczytnicka 51 we Wrocławiu (wejście od ul. Polaka)
czynna od poniedziałku do piątku: 14.00-20.00
 

Zaprzyjaźnione szkoły