facebook

Światowid

Światowid dla...

Ważne

URBANCARD Premium

20% zniżki na wybrane usługi

Więcej …
 
OK System już jest

Więcej …
 

Kalendarz Imprez

 «   Sierpień 2015   »

PWśCPSN
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Willis Technology




Partnerzy

  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
Kontakt PDF Drukuj Email

Ośrodek Działań Twórczych Światowid
ul. Sempołowskiej 54A
51-661 Wrocław
tel. 71 348 30 10;  71 348 30 19;
www.swiatowid.net.pl

NIP: 896 - 11 - 62 - 305

,


Numer konta:

PKO Bank Polski S.A.
12 1020 5226 0000 6402 0416 0578

Dyrektor: Izabela Łaba

Sekretariat Ośrodka:
odt@swiatowid.net.pl
Sekretariat czynny jest w godzinach: 10.00 - 18.00
Przyjmowanie opłat za zajęcia w godzinach: 10.00 - 18.00

Zastępca Dyrektora ds. rozwoju i współpracy z organizacjami pozarządowymi: Maria Magdalena Nowakowska
m.nowakowska@swiatowid.net.pl
(tel. 539 928 675)
Biuro przy ul. Jagiellończyka 10A

Zastępca Dyrektora ds. realizacji programu artystyczno - kulturalnego: Adam Buczma
adam@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 38)

Współpraca z mediami, promocja, redakcja strony WWW Ośrodka: Katarzyna Sipko
kasia@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 38)

Główna Księgowa: Katarzyna Cużytek - Sielicka ksielicka@swiatowid.net.pl

Kierownik Administracyjny
: Katarzyna Bochenek
k.bochenek@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 40)

Grafik/Fotograf: Damian Janus

damian@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 35)

Pracownia Artystyczno-Edukacyjna
pracownia@swiatowid.net.pl (tel. wew. nr 37)

Galeria ODT Światowid
Opiekun: Hanna Zawadzka-Woźniak
organizacja wystaw, spotkań autorskich, kameralnych koncertów, imprez okolicznościowych (urodziny, bankiety, itp)
hanna@swiatowid.net.pl

Filia nr 37 Miejskiej Biblioteki Publicznej na I piętrze ODT Światowid
tel. 71 347 12 77

PRACOWNIA – GALERIA

Galeria
Pracownia grafiki artystycznej
ul. Szczytnicka 51 we Wrocławiu
(wejście od ul. Polaka)
nr tel.  71/ 322 13 55  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Szczytnicka 51 we Wrocławiu (wejście od ul. Polaka)
czynna od poniedziałku do piątku: 14.00-20.00
 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Światowid poleca

Polifonia deszczowego lasu Kongo

 

 

Pigmeje Aka na Brave Festival 2015

Więcej …
 
Podróż do krańca nocy

 

wakacyjne warsztaty teatralne
dla dzieci 10-14 lat

Więcej …
 

Zaprzyjaźnione szkoły